Konkurs fotograficzny – Tydzień 3 – Temat: W zbilżeniu

W drugim tygodniu Konkursu przysłaliscie sześć fotografii. Głosy oddawać można do 15/04/2017 23:59:59.  Zapraszamy do zabawy i do komentowania.

Zdjęcie nr 1

 

Zdjęcie nr 2

 

Zdjęcie nr 3

 

Zdjęcie nr 4

 

Zdjęcie nr 5

 

Zdjęcie nr 6

[poll id=”6″]

O Autorze Wszystkie posty

Bartek Stańczyk

Jestem pasjonatem mórz i oceanów już od czasów dzieciństwa, a edukacja w dziedzinie biologii morskiej pozwoliła mi na bardziej naukowe spojrzenie na typowe akwarium morskie.

KomentarzeSkomentuj

 • Ciekawe:
  trzeci raz fotografia z 1 pozycji wygrywa – czy to nie jest jakiś błąd systemu?
  za to fotografia nie podpisana (bez imienia i nazwiska) ma 0 pkt!!!

 • odnoszę wraże nie że głosowanie z 2 tygodnia powinno być powtórzone.

  Reg
  8 Wszystkie kwestie sporne w sprawie konkursu nieokreślone w niniejszym regulaminie rozstrzyga właściciel portalu Reefhub.pl, a kwestie sporne związane z nagrodą – jej sponsor.

  Bartek ?

  • Piotrze, cały czas rozważam powtórzenie glosowania i wszystko w zasadzie zalezy od tego teraz. Jesli przejdzie dobrze – to odpuszcze temat, ale jesli beda machlojki to powtórzymy oba. Od nowego tygodnia będzie nowy plugin który dodatkowo ma jeszcze Capcha, więc dalej powinno być już inaczej.

  • Aniu,
   Oszukują? Kto? Wszyscy czy tylko jedna osoba? Od początku? Czy od ostatniego dnia głosowania? Pytam poważnie, bo ja widząc logi nie jestem w stanie powiedzieć ze 100% pewnością które głosy są legalne a które nie. Myślę więc, że jeśli ja tego nie mogę powiedzieć to Ty tym bardziej. Wysłałem emaila do wszystkich osób biorących udział w konkursie z prośbą o traktowanie konkursu jako zabawę a nie drogi do wyłudzenia nagrody. Mam nadzieję, że sytuacja się już nie powtórzy.
   Pozdrawiam

   Bartek

 • Konkurs ciekawy tematycznie ale:
  w pierwszym tygodniu fotka p. Sławomira Styrczewskiego sztucznie była podbijana,
  w 2 tygodniu tak samo,
  obecnie czai się z tyłu ale widać że jakośc fotek nie odwiercedla miejsca.
  Osobiście proponuję wprowadzić punktacje 3,2,1 za pierwsze drugie i trzecie miejsce dla każdej osoby głosującej – najlepiej zarejestrowanej (trudno wybrać czasmi jedną a pozostałe olać).

  • Fotki p. Styrczewskiego:
   1 tydzień- 190 głosów
   2 tydzień – 210 głosów
   3 tydzień – narazie 61 – coś słabiutko
   ;)

   • Ludzie to tylko zabawa, uczepiliście się jednej osoby, a ona akurat widzę ma zdjęcia na dobrym i stałym poziomie więc nie dziwię się że jest wysoko. W tej rundzie widzę conajmniej 3 dobre zdjęcia i one są w czołówce, dlatego mniej glosów pewnie ma, no może poza nr 1 który ma dużo znajomych chyba.
    A jak już chcecie się czepiać to patrzcie obiektywnie na głosy – zdjęcie nr 1 i 5 w kilka min zyskało po około 20 głosów…
    Więc opanujcie się i niech konkurs leci swoim trybem albo wolna ręka dla każdego i liczenie na swoich znajonych.
    Bartka tez przestańcze męczyć bo chciał dobrze a teraz tylko problemy w głowie..

 • Przecież to jest zabawa, nie spinajcie się tak. Ktos jest nieuczciwy to jego sumienie ;)
  Bartek włożył mase wysiłku i jeszcze mu sie obrywa. Jak dla mnie wieksza przyjemnością od bonu bedzie to jak zobacze gdzies w necie moją fotografię ktora się komuś spodobała i ją użyje.

 • Gdyby się dało to bym zagłosowała na 3 fotki:
  1. nr 1 świetne nadaje się na fototapetę :)
  2. nr 6 lubię ten kolor
  3. nr 5 wyjątkowe

 • Ja traktuje ten konkurs jak dobrą zabawę. Bawie się drugi tydzień. Może w tamtym tygodniu byłem daleko poza podium to teraz na ten tydzień jest trochę lepiej. Ja się ciesze , że ktoś docenia moje zdjęcie dając swój głos i to właśnie daje najwięcej fanu. A jeśli ktoś stara się grać nie ferplay to już jego sprawa. Mi zabawa się podoba. Pozdrawiam wszystkich głosujących i dzięki Bartek za Twoją prace przy konkursie.

 • Zabawa zabawą ale tu wyraźnie widać ze “ludzie”nie grają fer smutne
  Podbijają głosy sztucznie byle tylko wygrać!
  ( nie mówiąc źle o tych co graja zgodnie z przeznaczeniem tego konkursu i glosuja na te co naprawde sa fajne )

 • Może Pan S. ma dużo znajomych? W regulaminie konkursu nie jest napisane, że nie można zachęcać znajomych do głosowania. A i tak nie wygrał, więc nie rozumiem o co się tak spinacie. Zapraszajcie znajomych do głosowania, to może trochę ciśnienie z Was zejdzie. Widzę, że niektórym nie zależy na zabawie, a na nagrodzie, a generalnie jeśli ktoś ma tak kosztowne hobby, to zdawało by się że kasy aż tak szalenie nie liczy…!? Jak dla mnie powinno wygrać zdecydowanie zdjęcie numer 2. Pozdrawiam

Zostaw komentarz...

Twój email nie będzie widoczny dla innych. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Akceptuję zasady Polityki prywatności

Translate »