TOTM

TOTM – Tank of the Month – Akwarium Miesiąca

Luty
Andrzej Łukaszczyk (blizzard2009) – 144L z Zabrza
Marzec
Artur Sobolewski (joopa) – 250L z Głogowa
Kwiecień
Piotr Skruch (Moljzesz) – 180L z Dąbrowy Górniczej
Maj
Grzegorz Gudz (grzeniu) – 350L z Mielca 
Czerwiec
Rafał Duplicki (rafik73) – 375L z Legionowa
Lipiec
Mariusz Nowak (klex80) – 200L z Tarnowskich Gór
Sierpień
Brak zgłoszeń
Wrzesień
ZWYCIĘZCA >>>>> Artur Tokajuk – 300L z Białegostoku<<<<<<ZWYCIĘZCA
Październik
Roman Bukalski (r_33) – 30L z Radomia
Listopad
Agata i Krzysztof Obarzanek (krzysiekob) – 700L z Gdańska
Grudzień
Mikołaj Szostak (MixEEr) – 1000L z Myślenic

>>>>Wyniki głosowania<<<<

 

Konkurs TOTM

 

Dziękujemy wszystkim za głosowanie. Na podstawie Waszych głosów ogłaszamy, że zwycięzcą Konkursu na Najładniejsze akwarium morskie 2016 roku wygrał Artur Tokajuk ze swoim trzystulitrowym akwarium z koralami miekkimi. Artur wygrał zestaw produktów firmy SeaFarm plus bon zakupowy na wartość 500zł do wykorzystania w sklepie SeaFarm w Gdańsku. Serdecznie gratulujemy!!

Jednocześnie chcieliśmy podziękować wszystkim konkursowiczom. To dzięki Waszym wspaniałym zbiornikom promujecie akwarystyke morską. 

Specjalne podziękowania dla sponsora konkursu – firmy SeaFarm z Gdańska. Gorąco zapraszam na zakupy do nich do sklepu lub na strone internetową seafarm.pl

Czy będą kolejne edycje? To zależy tylko od Was, Waszych zbiorników i sponsorów :)

Pozdrawiam serdecznie 

Bartek Stańczyk

 

Regulamin

Konkurs ToTM (Tank of The Month – Akwarium Miesiąca) polega na wybraniu przez trzyosobowe Jury najciekawszego zbiornika morskiego spośród wszystkich zbiorników uczestniczących w konkursie. Przez 11 kolejnych miesięcy wybierane będzie jedno akwarium, które dwunastego miesiąca weźmie udział w konkursie finałowym. Każdy zwycięzca miesiąca otrzyma jednakową nagrodę oraz weźmie udział w konkursie o nagrodę roku.

Warunki uczestnictwa

 1. W konkursie może brać udział dowolne akwarium morskie  z dowolną obsadą: korale miękkie, LPSy, SPSy, makroglony lub mieszane.
 2. Akwarium zgłoszone do konkursu musi posiadać udokumentowaną, co najmniej 3-miesięczną historię na dowolnym forum akwarystycznym poświęconym akwarystyce morskiej oraz być czynne w czasie konkursu finałowego (o ile zdobędzie nagrodę miesięczną).
 3. Akwaria konkursowe może zgłosić dowolna osoba, (niekoniecznie właściciel zbiornika) i o ile akwarium będzie spełniało warunki uczestnictwa – może wziąć udział w konkursie. Jednak nagroda będzie przyznana, jeśli:

– właściciel zgłoszonego akwarium wyrazi chęć uczestnictwa w konkursie

– zwycięzca edycji miesięcznej lub konkursu finałowego opisze swój zbiornik w postaci krótkiego artykułu ze zdjęciami, który zostanie umieszczony na portalu ReefHub.pl w galerii ToTM.

 1. W konkursie nie mogą brać udziału osoby, w jakikolwiek sposób związane zawodowo z branżą akwarystyczną.
 2. Akwarium konkursowe należy zgłosić do 21 dnia każdego miesiąca, poprzez wysłanie jednej fotografii zbiornika i linka do forumowego wątku z opisem akwarium na adres kontakt@reefhub.pl. Zdjęcia wszystkich konkursowiczów zostaną opublikowane na stronie konkursu ToTM okolo 22-go każdego miesiąca. Zwycięzca zostanie poinformowany o tytule i będzie miał czas do końca miesiąca na opisanie swojego zbiornika. Oficjalnie prezentacja zwycięskiego akwarium będzie się odbywać ostatniego dnia każdego miesiąca.
 3. Nadsyłane fotografie powinny być w formacie jpg, mieścić się w rozmiarach 1100×1100 pikseli, a rozmiar pliku nie może przekraczać 300kB.

7.Jury zastrzega sobie prawo niewyłonienia zwycięzcy w przypadku niskiej jakości zdjęć lub niewystarczającego poziomu estetycznego kandydujących zbiorników.

Jury

 1. W skład 3-osobowego Jury wchodzą:

Przedstawiciel Portalu ReefHub.pl – Bartek Stańczyk

Przedstawiciel Sponsora – Seb Holcer

Przedstawiciel Społeczności for akwarystycznych – Maciej Ulfik (kiflu)

 1. Głównym, choć nie jedynym kryterium oceny zbiornika będzie wygląd akwarium na dostarczonych fotografiach. Nie ma znaczenia rodzaj obsady czy kształt zbiornika. Pod uwagę będą brane nie tylko estetyka akwarium i dobór obsady, ale również sumienność prowadzenia wątku i całokształt systemu rafowego.

Sponsor

 1. Jedynym sponsorem konkursu i fundatorem nagród jest firma SeaFarm s.c. www.seafarm.pl

Mieszcząca się w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 354d.

 1. Wszelkie uwagi dotyczące nagród i ich odbioru należy zgłaszać bezpośrednio do Sponsora.

Nagrody

 1. W kategorii Akwarium Miesiąca nagrodą będzie zestaw produktów firmy SeaFarm, w którego skład będą wchodziły:nagrody totm
 • SF Calcium Chloride – najwyższej jakości preparat w formie proszku, do podnoszenia poziomu wapnia w akwarium morskim
 • SF Magnesium Chloride – najwyższej jakości preparat w formie proszku, do podnoszenia poziomu Magnezu w akwarium morskim
 • SF Sodium Bicarbonate – najwyższej jakości preparat w formie proszku, do podnoszenia Kh w akwarium morskim
 • SF Carbo – najwyższej jakości węgiel aktywowany do stosowania w akwarium morskim
 • SF Demi – najwyższej jakości żywica demineralizacyjna, do stosowania w filtracji RO

W konkursie finałowym nagrodą będzie taki sam zestaw, plus bon o wartości 500zł, do wykorzystania w sklepie SeaFarm w Gdańsku.

 1. W przypadku wystąpienia sytuacji spornych ostateczna decyzje podejmuje jury
Translate »