Konkurs fotograficzny – Tydzień 2 – Temat: Kolor niebieski

W drugim tygodniu Konkursu przysłaliscie siedem fotografii. Głosy oddawać można do 08/04/2017 23:59:59.  Zapraszamy do zabawy i do komentowania.

 

Zdjęcie nr 1

 

Zdjęcie nr 2

 

Zdjęcie nr 3

 

Zdjęcie nr 4

 

Zdjęcie nr 5

 

Zdjęcie nr 6

 

Zdjęcie nr 7

[poll id=”5″]

O Autorze Wszystkie posty

Bartek Stańczyk

Jestem pasjonatem mórz i oceanów już od czasów dzieciństwa, a edukacja w dziedzinie biologii morskiej pozwoliła mi na bardziej naukowe spojrzenie na typowe akwarium morskie.

KomentarzeSkomentuj

    • Czas serwera jest ustawiony na UK gdzie mieszkam. Najpier myślałem, że to jest problemem, ale wtedy byłaby godzina dłużej. Sprawdziłem logi i godzina zakończenia była podana prawidlowo. Przepraszam za kłopot. Z drugiej strony uczciwi akwaryści nie czekaja do ostatniej godziny głosowania tylko głosuja przez cały tydzień. Konkurs w załozeniach polega na wyłonieniu najładniejszej fotki a nie na tym kto ma najwięcej znajomych, którzy zagłosują na minutę przed końcem głosowania. Poza tym proszę, nie mów mi o ściemach i uczciwości, bo widze ile wejść jest ze stron VPN typu hidemyip.

  • Jest to bez sensu pomysł super ale głosować powinni tylko zarejestrowani użytkownicy, jak dla mnie 1 oraz 2 miejsce jest sztucznie nabite, przez cały tydzień flosowalo około 260 użytkowników a w ciągu paru minut na foto nr 1 143 głosy :)

  • Jestem za głosowaniem tylko przez zarejestrowanych użytkowników!!!
    W pierwszym tygodniu i drugim ten sam gostek dostał nie proporcjonalna ilość głosów – wygrał i zajął drugie miejsce – coś tu jest nie tak albo robi super fotki.

Zostaw komentarz...

Twój email nie będzie widoczny dla innych. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Akceptuję zasady Polityki prywatności

Translate »