Konkurs fotograficzny – Tydzień 2 – Temat: Kolor niebieski

W drugim tygodniu Konkursu przysłaliscie siedem fotografii. Głosy oddawać można do 08/04/2017 23:59:59.  Zapraszamy do zabawy i do komentowania.

 

Zdjęcie nr 1

 

Zdjęcie nr 2

 

Zdjęcie nr 3

 

Zdjęcie nr 4

 

Zdjęcie nr 5

 

Zdjęcie nr 6

 

Zdjęcie nr 7

[poll id=”5″]

O Autorze Wszystkie posty

Bartek Stańczyk

Bartek Stańczyk

Jestem pasjonatem mórz i oceanów już od czasów dzieciństwa, a edukacja w dziedzinie biologii morskiej pozwoliła mi na bardziej naukowe spojrzenie na typowe akwarium morskie.

KomentarzeSkomentuj

    • Czas serwera jest ustawiony na UK gdzie mieszkam. Najpier myślałem, że to jest problemem, ale wtedy byłaby godzina dłużej. Sprawdziłem logi i godzina zakończenia była podana prawidlowo. Przepraszam za kłopot. Z drugiej strony uczciwi akwaryści nie czekaja do ostatniej godziny głosowania tylko głosuja przez cały tydzień. Konkurs w załozeniach polega na wyłonieniu najładniejszej fotki a nie na tym kto ma najwięcej znajomych, którzy zagłosują na minutę przed końcem głosowania. Poza tym proszę, nie mów mi o ściemach i uczciwości, bo widze ile wejść jest ze stron VPN typu hidemyip.

  • Jest to bez sensu pomysł super ale głosować powinni tylko zarejestrowani użytkownicy, jak dla mnie 1 oraz 2 miejsce jest sztucznie nabite, przez cały tydzień flosowalo około 260 użytkowników a w ciągu paru minut na foto nr 1 143 głosy :)

  • Jestem za głosowaniem tylko przez zarejestrowanych użytkowników!!!
    W pierwszym tygodniu i drugim ten sam gostek dostał nie proporcjonalna ilość głosów – wygrał i zajął drugie miejsce – coś tu jest nie tak albo robi super fotki.

Zostaw komentarz...

Twój email nie będzie widoczny dla innych. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »