Tydzień trzeci – Temat: W nocy

W trzecim tygodniu konkursu przysłaliscie pięć fotografii. Głosy oddawać można do 17/06/2017 23:59:59.  Zapraszamy do zabawy i do komentowania.

 

Fotografia 1

 

Fotografia 2

 

Fotografia 3

 

Fotografia 4

 

Fotografia 5

Sponsorem konkursu jest firma Reef Shop z Gdyni

Wyniki będą pokazane po zakończeniu głosowania.

[yop_poll id=”9″]

O Autorze Wszystkie posty

Bartek Stańczyk

Jestem pasjonatem mórz i oceanów już od czasów dzieciństwa, a edukacja w dziedzinie biologii morskiej pozwoliła mi na bardziej naukowe spojrzenie na typowe akwarium morskie.

KomentarzeSkomentuj

  • Proszę o pomoc jak się można pozbyć ślimaków osiadłych.Podobno lactoria cornuta zjada ale mam za silny prąd wody czy jest jakieś inne zwierzęta które lubią je.

    • Z rybami to jest zawsze loteria. U jednego mogą być efektywne a u drugieg moga w ogóle nie byc zainteresowane ślimakami. Jeśli masz dostęp do slimaków weź jakieś nierdzewne szczypce np takie od cięcia korali gnieć je przy nasadzie – w tym zwoju – bo tam właśnie mieszka ślimak. Można próbować łamać te rurki ale to jest raczej hamowanie plagi niż jej zwalczanie. Słyszałem jednak o ludziach u których to działało. Wiem że ślimaki Mancinella armigera and Menathais tuberosa są bardzo skuteczne, ale może je być trudno kupić.

Zostaw komentarz...

Twój email nie będzie widoczny dla innych. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Akceptuję zasady Polityki prywatności

Translate »