Contact Information
Contact Leszek
+48669978564
$25.00
More Information

Więcej witalności, pełny kolory i lepszy wzrost koralowców, muszli!

Nannochloropsis Oculata zawiera wysokie stężenie komórkowych OMEGA-3 (EPA i DHA), kwasów tłuszczowych omega 6 i aminokwasów, które promują odporność na choroby

Ta bardzo bogata w składniki odżywcze, jednokomórkowa mikroalga zapewnia żywotnych i zdrowych mieszkańców akwarium. Ponadto poprawia wzrost koralowców, muszli i innych zwierząt oraz promuje naturalny blask koloru.

Regularne dodawanie Nannocloropsis Oculata poprawia jakość wody, dzięki biologicznemu oczyszczaniu wody. Ze względu na wielkość około 2-5 mikronów Oculata idealnie nadaje się do hodowli różnych rodzajów planktonu w zoo, larw i małych ryb.

Ten fitoplankton produkowany jest w najczystszych warunkach laboratoryjnych wspiera naturalne rozmnażanie zooplanktonu i stabilizuje równowagę florę bakteryjną, poprawiając w ten sposób jakość wody w akwarium.

Czysta moc natury. W 100% żywy fitoplankton morski bez dodatków chemicznych i bez barwników i konserwantów. Regularne kontrole laboratoryjne zapewniają niezmiennie wysoką jakość tego produktu.

Nie ma lepszych pokarmów, niż żywe pokarmy naturalne.

Fitoplankton z naszej hodowli jest cenionym żywym pokarmem morskim. Zaopatrujemy sklepy akwarystyczne jak i hodowle w plankton. Zapraszam do współpracy

Magazynowanie:

– można przechowywać w lodówce w temperaturze od 5 – 7 stopni celciusza przez 10 tygodni
– nie nadaje się do spożycia dla ludzi.

Dozowanie:

– od 40 do 60 ml na 100l wody w akwarium
– zaleca się wyłączenie odpeniacza na czas podawania fitoplanktonu, a ponowne włączenie po ok. 60 minutach

This Ad has been viewed 181 times.

O Autorze Wszystkie posty

Translate »